Zaznacz stronę

Team Spinningowy Rapala & 13Fishing

Nasz Team Spinningowy to zespół zapalonych wędkarzy, którzy testują sprzęt Rapala, 13Fishing, VMC, Sufix i innych światowych producentów sprzętu wędkarskiego, które znajdują się w ofercie Normark Polska. Nasi Testerzy i Konsultanci wędkują i testują sprzęt nad wodą na terenie całej Polski. Nasz Zespół tworzą nie tylko światowe marki, ale wspaniali i pełni pasji ludzie. To nie tylko logotypy wielkich światowych marek, ale ciekawe historie i przygody wędkarzy, które będziemy Wam przedstawiać na naszym blogu. Jeśli podzielasz naszą pasję i jesteś fanem sprzętu Rapala i 13Fishing, to zapraszamy, dołącz do naszej grupy na Facebooku.

Aleksandra

Mam na imię Ola, miłością do wędkarstwa zaraziłam się przez przypadek, ale od tamtej pory nie wyobrażam już sobie innego życia, jestem zapalonym łowcą z wielkim szacunkiem do przyrody oraz ogromną radością z łowienia. Moją ulubioną metodą połowu jest spinning, łowie na polskich wodach zarówno z brzegu, jak i łodzi, ciągle uczę się jak być lepszym wędkarzem. W większości skupiam się na łowieniu drapieżników, ale to szczupaki skradły moje serce. W chwilach pomiędzy pracą, a łowieniem prowadzę swoje strony internetowe o tematyce wędkarskiej.

Damian

Cześć, nazywam się Damian. Wędkarstwo to moja pasja. Na początku był spinning, ale od pewnego czasu Vertical podbił moje serce i nie wyobrażam sobie, żeby zabrakło tej metody w moim wachlarzu, już dość bogatego doświadczenia. Łowienie sandaczy, szczupaków, okoni czy sumów, nabrało u mnie zupełnie innego tępa, którego nie zamierzam zwalniać a wręcz przeciwnie ! Wędkowanie nabrało innego wymiaru.

Grzegorz

Witajcie! Nazywam się Grzegorz, jestem twórcą kanału Wyhaczone oraz zapalonym spinningistą, ryby to całe moje życie oraz rodzinna tradycja. Wszystkiego o wędkarstwie nauczył mnie tata, technik i umiejętności, które cały czas staram się udoskonalać. Całe życie spędziłem nad Odrą, rzeką zmienną, kapryśną i trudną, ta szkoła nauczyła mnie pokory, cierpliwości i umiejętności dopasowania się do sytuacji na wodzie. Moją mocną stroną jest ciężki spinning oraz dopracowane techniki, dzięki którym dziś nastawiam się na każdego drapieżnika.

Kamil

Cześć! Jestem Kamil, pasją do wędkarstwa zaraził mnie mój tata, gdy miałem 7 lat, od tego czasu jest to bardzo ważna część mojego życia. Staram się każdego dnia rozwijać i łączyć wędkowanie z fotografią tworząc swojego bloga o tej tematyce. Spinning od zawsze był moją ulubioną metodą, uwielbiam polować na drapieżniki, szczególnie szczupaki, okonie i sandacze. Kilka lat temu przeprowadziłem się na Kaszuby, mieszkając w pobliżu kilku ciekawych rzek górskich, wciągnąłem się w łowienie pstrągów. Do zobaczenia nad wodą!

Rafał

Cześć, mam na imię Rafał. Swoją przygodę z wędkarstwem rozpocząłem mając zaledwie 5 lat. Pierwszy raz na ryby zabrał mnie dziadek, dzięki któremu złapałem bakcyla tego sportu. Od tamtego momentu każdą wolną chwilę chciałem spędzać na rybach. Przez te kilkanaście lat najbardziej ze wszystkich technik upodobałem sobie spinning, który towarzyszy mi po dzień dzisiejszy. Ryby, na których szczególnie się skupiam to wszelkiego rodzaju ryby drapieżne. Łowię w Polsce w województwie zachodniopomorskim na Odrze i jeziorach z brzegu, łodzi i belly boat.